Jestem specjalistą dietetyki. Pomagam kobietom osiągnąć sylwetkę, w której czują się dobrze i zdrowo. 

Założyłam bloga Dietapo40, w którym piszę o tym jak o siebie dbać, kiedy jest się po 40ce (i nie tylko). To czas kiedy dużo się zmienia.

Piszę o tym co warto włączyć do swojej diety i na co uważać, żeby zaprogramować się na długie, zdrowe i szczęśliwe życie. A do tego jak nie przytyć, a nawet schudnąć 🙂

Prowadzę indywidualne programy odchudzające, w trakcie których układam smakowite diety dla wyjątkowych kobiet, motywuję do pracy nad nawykami i w ten sposób pomagam schudnąć. 

W odchudzaniu nie chodzi tylko o mniejszą liczbę na wadze. Najważniejsze jest zdrowie i lepsza jakość życia, energia do działania.

Sukces w odchudzaniu daje większą pewność siebie. To też ogromna radość i duma ze swoich osiągnieć. 

Zmiana w podejściu do jedzenia zostaje na zawsze. To dlatego osoby, które ze mną się odchudzały cieszą się swoją wagą bez efektu jo-jo.  

Kończę studia magisterskie Food, Nutrition & Health (Nutrition) na Uniwerytecie w Dublinie. Oprócz tego ciągle się dokształcam. To, co mnie szczególnie interesuje to  zdrowie kobiet.

Nieustannie biorę udział w szkoleniach o odchudzaniu, weganiźmiewspomaganiu dietą chorób tarczycy, menopauzy, nadciśnienia i wysokiego cholesterolu, insulinooporności czy osteoporozy.

Dietetyka to jeszcze młoda dziedzina nauki, w której dużo nowego się dzieje. Chcę być na bieżąco. Cały czas się dokształcam.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam,

Anna Kopańczyk